Park Inn by Radisson Riga Valdemara

Krogus iela 1 Riga LV-1048 Riga Latvia +371 6347 7777
X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Restorāns

Vienīgais konceptuālais restorāns Rīgā piedāvā autentiskus itāļu virtuves ēdienus.
Itāļu restorāns Bocca Buona atrodas viesnīcas ēkā – tā ir kamertelpa ne vairāk kā 100 apmeklētājiem. Restorāns piedāvā itāļu un starptautiskās virtuves ēdienus, kā arī plašu vīnu izvēli. Šeit pat tiek pasniegtas brokastis. Gleznainā un mājīgā restorāna un laundža-bāra atmosfēra to padara par ideāli piemērotu vietu, lai atslābinātos pie vīna glāzes vai lai baudītu iemīļoto kokteili pēc garas dienas, kas pavadīta, staigājot un iepazīstot Latvijas galvaspilsētu.


Īpašie pasākumi Bocca Buona restorānā

Bocca Buona ir īsta Itālijas pieredze, kas atspoguļo Itālijas bagāto kultūru un tradīcijas. Tipiski itāliski elementi un gaisotne apmeklētājus aizved ceļojumā uz Itāliju, radot autentisku un aizraujošu Itālijas stāstu. Atvērtais bārs papildina atvērto virtuvi, un šāds iekārtojums ļauj rīkot pasākumus, kuros notiek ēst gatavošanas sacensības vai kokteiļu gatavošanas meistarklases. Jūs izvēlaties sava pasākuma formātu, un mēs piedāvājam gardēžu ceļojumu unikālā atmosfērā. Vasaras sezonā restorānā ir terase, uz kuras sēdēt un relaksēties, baudot omulīgu mājīgumu un svaigu gaisu. 

Lūk,  daži no Bocca Buona piedāvājumiem:
  • Biznesa brokastis, pusdienas vai vakariņas
  • Gatavošanas meistarklases 
  • Komandas saliedēšanas pasākumus 
  • Kokteiļvakarus 
  • Bērnu ballītes
  • Dzimšanas dienu svinības

Ēdienkarte

Darba laiks
Brokastis
06.30 – 10.30 (P–Pk)
07.00 – 11.00 (Se–Sv)

Pusdienas
12.00–15.00 (katru dienu)

Vakariņas
18.00–22.00 (katru dienu)

Strādā daudz, brančo vēl vairāk

Restorāns Bocca Buona aicina uz vēlajām ģimenes brokastīm - lielisks ēdiens, laba mūzika un jautras aktivitātes bērniem katru svētdienu no 12:00 – 16:00!

Pizza, Pasta e basta* - Bocca Buona restorāns ir vienkārši lielisks! No svaigiem Latvijas produktiem radīts ceļojums Itālijas garšās ir tikai viena no baudām, ko vēlamies dāvāt, aicinot uz uz vēlajām brokastīm mūsu mājās! 

Papildus sirsnīgajai atmosfērai, viesus cienāsim ar lieliskiem itāļu un latviešu ēdieniem, labu mūziku nodrošinās Mārtiņš Balodis un bērniem jautru un izglītojošu darbnīcu vadīs AlfaRobot!

Nāc un baudi svētdienas kopā ar mums un WORK HARD, BRUNCH HARDER!*

*Strādā daudz, brančo vēl vairāk!

Biznesa pusdienas no Itālijas

Brīvdienās no 12.00 līdz 15.00 restorāns Bocca Buona ar prieku jūs aicina uz ļoti itāliskām biznesa pusdienām.

Lai rezervētu galdiņu, lūdzu, zvaniet +371 6347 7777 vai rakstiet uz e-pasta adresi info.valdemara.riga@rezidorparkinn.com

Buon Appetito!